KANTOREN IN ALMERE/DRACHTEN/ASSEN/TILBURG/ZWOLLE TELEFOON +31 36 3030 136

CONTACT/

Zo kun je ons bereiken
Bel, app of mail ons gerust.

Harrie Hamming
Algemeen Directeur

M
+31 (0)6 10 68 45 93
E
h.hamming@inpark.nl
A
Zendmastweg 19
9405 CD Assen



Margarita Kramer
Business Unit Manager 

M
+31 (0)6 27 01 20 60
E
m.kramer@inpark.nl
A
Reitseplein 1
5037 AA Tilburg



Laurens Huizenga
Business Unit Manager

M
+31 (0)6 15 10 75 03
E
l.huizenga@inpark.nl
A
Grote Voort 207
8041 BK Zwolle



Brian Feenstra
Accountmanager

T
+31 (0)6 15 18 85 05
E
b.feenstra@inpark.nl
A
Zendmastweg 19
9405 CD Assen
 

Sonja Hamming
Accountmanager

T
+31 (0)6 21 65 62 25
E
s.hamming@inpark.nl
A
Zendmastweg 19
9405 CD Assen
 

Yumé Chun
Projectmanager

T
+31 (0)6 15 65 85 81
E
y.chun@inpark.nl
A
Zendmastweg 19
9405 CD Assen



Bram Rosier
Directeur

T
+31 (0)36 3030 135
E
b.rosier@inpark.nl
A
Transistorstraat 7
1322 CJ Almere

Onze contactgegevens

Adres Almere
Transistorstraat 7
1322 CJ Almere
T +31 (0)36 3030 135

Adres Drachten
Morra 2
9204 KH Drachten
T +31 (0)36 3030 135

Adres Assen
Zendmastweg 19
9405 CD Assen
T +31 (0)592 22 11 11

Adres Waalwijk
Professor Asserweg 10
5144 NC Waalwijk
T +31 (0)6 27 01 20 60 

Adres Zwolle
Dokter van Deenweg 162
8025 BM Zwolle
T +31 (0)6 15 10 75 03

Ook werken bij?Ben jij de persoon om het kennisveld van INPARK te verbreden? Neem contact op met onze mensen.
GOED/werkOnze engineers ontvangen jaarlijks €100 om te besteden aan zelf gekozen goed doel  of organisatie. Benieuwd naar al het goede werk dat wordt ondersteund?